Taylor Fields

Patrulele de Observare sunt destinate tuturor cetățenilor care doresc să observe în detaliu, prin intermediul unei astfel de patrule, activitățile zilnice ale paramedicilor din oraș.

Moderators: Fire Chief Officers, Fire Officers

Post Reply
Taylor_Fields
Division Chief
Division Chief
Nume forum: crocodile_king
Insigna: 39443

Taylor Fields

Post by Taylor_Fields » February 1st, 2018, 1:35 pm

-
Image
ALL SAINTS GENERAL HOSPITAL
RIDE ALONG PROGRAM

Image 1. INFORMAŢII PERSONALE
  • (( IN CHARACTER ))

1.1 Nume: Fields.
    1.2 Prenume: Taylor.
    1.3 Sex: Masculin.
    1.4 Vârstă: 29.
    1.5 Data naşterii: 22/01/1989.
    1.6 Rasă: Caucaziană.

1.7 Număr de telefon: 2-9-2-2-2.

1.8 Locul naşterii: San Fierro General Hospital.
    1.9 Adresa actuală: Mulholland 260.

1.10.1 Suferiţi de vreo boală cronică sau dezabilitate mentală sau fizică?: Nu.
    1.10.2 Dacă da, specificaţi-le aici: N/A.

(( OUT OF CHARACTER ))

1.11 Prenume (OOC): Vlad.
    1.12 Sex (OOC): Masculin.
    1.13 Level în joc (OOC): 19.
    1.14 Vârstă (OOC): 14.

Image 2. COMPETENŢE LINGVISTICE
  • (( OUT OF CHARACTER ))

2.1 Poţi vorbi în mod fluent limba română (OOC): Da.
    2.2 Mai vorbeşti şi alte limbi în afară de limba română (OOC): Engleză, cât de cât.

Image 3. CAZIER ŞI AVERTISMENTE
  • Această secţiune se referă la toate "confruntările" cu legea, de la mici amenzi sau avertismente în trafic, până la arestări pentru diferite motive.

Natura sancţiunii: N/A.
    Data sancţionării: N/A.
    Timpul "servit": N/A.

Natura sancţiunii: Nepurtarea centurii.
    Data sancţionării: Martie 2017.
    Suma plătită: $2.000.

Image 4. INFORMAŢII DESPRE RIDE-ALONG
  • (( IN CHARACTER ))

4.1 În ce dată sunteţi dispus să participaţi la RIDE-ALONG?: Nu știu exact, cam în fiecare zi.
    4.2 Cât timp şi între ce ore sunteţi dispus să participaţi la RIDE-ALONG?: O oră-două, orele nu le știu sigur.
    4.3 Care este motivul pentru care doriţi să participaţi la RIDE-ALONG? (minim 50 de cuvinte): Eu, Taylor Fields doresc să particip la o patrulă de observare alături de un membru Los Santos Emergency pentru că îmi place ce fac medicii, și aș vrea să văd si să aflu mai în detaliu cum se practică aceste lucruri, să văd modul în care se acționează. Mi-aș dori să aplic pe viitor în Los Santos Emergency Services iar acest lucru m-ar /ajuta/, dacă pot spune, să văd principiile după care funcționează totul.

(( OUT OF CHARACTER ))

4.4 Deţii programul "TEAMSPEAK" şi ştii să îl foloseşti?:Da.
    4.5 Deţii un microfon funcţionabil şi eşti de acord să îl foloseşti?: Da.

Image 5. DECLARAŢIA APLICANTULUI
  • (( IN CHARACTER ))
    Certific că răspunsurile conținute în această aplicație sunt adevărate și completate la cele mai bune din cunoștințele mele. Trimiţând această aplicaţie, sunt de acord că va fi verificată împreună cu trecutul meu şi cu dosarul meu penal (dacă este prezent). Sunt de acord şi ştiu că All Saints General Hospital are dreptul să îmi refuze aplicaţia la orice moment, sub orice motiv. Sunt de acord să fiu respins şi chiar sancţionat conform legii dacă am completat aplicaţia sau dacă am răspuns la interviu cu date false. Totodată, îmi asum responsabilitatea pentru orice s-ar întâmpla în timpul acestui RIDE-ALONG şi nu voi învinovăţi nici medicul care mă va însoţi şi nici departamentul pentru posibilele daune ce mi se vor putea întâmpla.
    5.1 Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA.

(( OUT OF CHARACTER ))
    Sunt de acord că, dacă am completat aplicaţia cu date false OOC, să suport orice sancţiune OUT OF CHARACTER şi afirm că toate datele din această aplicaţie sunt 100% adevărate şi corecte. Îmi asum responsabilitatea pentru orice regulă încălcată prin postarea aplicaţiei. Înţeleg că All Saints General Hospital are dreptul OOC de a-mi respinge aplicaţia sau de a îmi restrcţiona intrarea în acest program pentru orice fel de motiv.
    5.2 Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA.

btc
hrd commanding officer
sar commander
coroners director
fire assistant commander

Kathleen_Cameron
Nume forum: --
Insigna: 9290

Re: Taylor Fields

Post by Kathleen_Cameron » February 1st, 2018, 11:36 pm

Image
RIDE ALONG
ACCEPTED
Stimate cetatean,

Dorim sa va informam ca aplicatia dumneavoastra de Ride Along a fost primita si analizata de Recruitment And Employment Division EMS. In urma verificarilor am ajuns la concluzia ca aceasta aplicatie indeplineste toate conditiile necesare, drept urmare a fost ACCEPTATA.
  • Note:
  • Va asteptam in cel mai scurt timp la ASGH pentru a sustine Ride Along-ul.
Cu stima si respect,
Recruitment and Employment Division EMS.
Image
Lieutenant Kathleen Cameron: Recruitment Employee II |Recruitment and Training Division|

Post Reply