Captain Lexi Ramsey

Biroul de Reintegrări este locul unde foștii angajați ai departamentului pot trimite o cerere pentru reintegrare în cadrul departamentului. Aceste cereri sunt verificate și discutate exclusiv de Command Staff și High Command.

Moderators: High Command, Command Team

Post Reply
Royce_Shayne
Battalion Chief
Battalion Chief
Nume forum: Terra
Insigna: 39501

Captain Lexi Ramsey

Post by Royce_Shayne » June 14th, 2018, 2:19 pm

Image
Biroul de Reintegrări

• Nume complet : Lexi Ramsey
  • (( Numele de pe forum )) : Terra
  • Motivul demiterii : Resemnare.
  • Data demiterii : 21 aprilie 2018.
  • Gradul deținut înainte de demitere : Captain.
  • (( Link către topicul de la demitere )) : ACCES
De ce doriți să vă reintegrați în cadrul Los Santos Fire Department?
  • Doresc sa ma reintegrez in cadrul Los Santos Fire Departament pentru a-mi continua datoria de a salva cetatenii acestui oras si sa traiasca in continuare in siguranta. Imi este destul de dor de zambetele celor pe care ii salvam, acela era premiul meu sentimental deoarece aveau nevoie de mine. Am terminat cu niste examene din alt oras de care aveam nevoie.

Ce anume plănuiți să faceți în continuare?
  • Planuiesc sa revin in departament cu gradul care mi se acorda, sa nu mai fac diferente in functie de grad sau alte lucruri ce semnifica doar niste obiecte, pastrand un respect desavarsit pentru orice grad din acest departament. Am avut greseli in trecut, sper sa nu fie cazul si acum.

(( De ce doriți să reveniți în cadrul Los Santos Fire Department? ))
  • Doresc sa revin in cadrul Los Santos Fire Departament pentru a-mi continua cariera IC de RolePlay, deoarece aici ma simt in continuare destul de bine. Sper sa nu mai fie nicio controversa ca in trecut.

(( Credeți că puteți aduce o schimbare? Dacă da, detaliază. ))
  • Acest lucru nu-l pot promite, dar pe parcurs cel mai probabil vor aparea si schimbari bune, acum vreau sa ma implic mai mult decat am facut-o in trecut, avand mai mult timp liber.

• Ați fost demis(ă) neonorabil?: Nu.
    [*](( Dacă da, detaliază motivul demiterii și motivația ta de a reveni )): N/A.
  • Menționați orice ocupație pe care ați avut-o de la demisie până în data de astăzi: Nu am avut nicio ocupatie, doar am mai studiat putin medicina ca sa nu uit.
  • (( Poză needitată MyStats: ACCES de pe toate conturile (faceți album)
  • (( Poză needitată /stats: ACCES de pe contul de pe care aplicați ))
Image
Image
Battalion Chief Royce Shayne
"To Save and To Serve"
Image

Keira_Lightwood
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa
Insigna: #--

Re: Captain Lexi Ramsey

Post by Keira_Lightwood » June 14th, 2018, 6:45 pm

.
Image
.
Los Santos Emergency Medical Services
Biroul de Reintegrări
Verdict pentru Reintegrare
7 Market,
LSFD Headquarters,
Los Santos, SA 94484
Image
abcStimat(ă) aplicant(ă),
  • Dorim să vă informăm că deliberările cu privire la cererea dumneavoastră de reintegrare în departament au luat sfârșit. În urma acestora, conducerea Los Santos Emergency Medical Services a decis să vă accepte cererea.

De asemenea, aceștia au luat decizia de a vă reintegra cu rangul de Captain, iar insigna dumneavoastră va fi . Înainte de a intra în tură pentru prima oară de la revenirea dumneavoastră, aveți obligația să:

[list][*]Recitiți, înțelegeți și semnați declarația cu privire la Los Santos Emergency Medical Services Manual.
    [*](( Cereți /invite și rang în joc de la un membru EMS Executive Staff. ))
    [*](( Cereți numărul insignei în joc de la un EMS Command+. ))
    [*](( Completati datele de pe profil cu numele de pe forum si insigna.))
[/list]

abcDin partea,
abcKeira Lightwood,
abcdDivision Chief Keira Lightwood,
abcdLos Santos Emergency Medical Services

Post Reply