[#02] Hakan Zaira [A] [A]

Secțiunea de Angajări este locul unde All Saints General Hospital recrutează viitorii salvatori. Aici se pot găsi informații despre procesul de recrutare, cerințele minime și așa mai departe.

Moderators: AS: Human Resources Division, High Command

Post Reply
Hakan_Zaira
Nume forum: Zaira
Insigna: #--

[#02] Hakan Zaira [A] [A]

Post by Hakan_Zaira » August 7th, 2018, 5:18 pm

Image

Los Santos Fire Department - Curriculum Vitae
Los Santos Fire Department Headquarters, 343 Market Street, Los Santos, SA 1282

Image

sp INFORMAȚII PERSONALE
  1. Prenume: Zaira
  2. Nume: Hakan
  3. Sex: Feminin
  4. Data Nașterii: 18.09.1993
  5. Număr de telefon: 104862
  6. Adresă de E-Mail: Z.Hakan@yahoo.com
  7. Adresă : Marina 188, Los Santos
  8. Înălțime: 1,75
  9. Greutate: 65
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?: Nu

Image

sp INFORMAȚII LEGALE ȘI PROFESIONALE
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Da
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I): Da
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?: Nu
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Da
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Nu
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?: Nu
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează): Nu
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: N/A
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY GOVERNMENT): Nu
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: N/A
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior: Pana in prezent am fost bucatar sef la mai multe restaurante din Los Santos.

Image

sp ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE
  1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Vreau sa ma alatur All Saints General Hospital deoarece de mica am visat sa ajung medic si imi place foarte mult meseria aceasta. Imi place sa ajut oamenii si imi place sa lucrez cu ei. Imi place foarte mult meseria de medic si toate riscurile pe care le are. Mi-ar place sa fac parte din acest colectiv si sa demonstrez si sa dau tot ce e mai bun din mine pentru a ajuta oamenii si a face staff-ul mandru de mine.
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Nu pot spune ca eu sunt mai presus de restul canditatilor, deoarece fiecare are calitatile si defectele lui, insa eu consider ca ma diferentiez prin atentia si precautia pe care o am. Imi place sa gandesc la rece, sa am situatiie in care sa fie necesara luata o decizie de moment si ma descurc foarte bine in situatiie de criza si nu ma panichez repede. Consider ca aceste calitati sunt necesare unui medic pentru a reusi sa isi faca treaba cu succes.
Image

sp DECLARAȚIE PERSONALĂ
  • Eu, Hakan Zaira, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură: Z.Hakan
    Dată: 07/08/20018

Toți potențialii angajați sunt acceptați strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.

Image

sp ((INFORMAȚII OUT OF CHARACTER))
  1. Nume: Darius
  2. Vârstă: 18
  3. Nivel în joc: 1
  4. Oraș: Oradea
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Ana Grinkova - 7 , Zaira Hakan - 1
  6. Link către contul de forum RO-RP: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... 675-hakan/
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: https://imgur.com/a/DdPmPtx
  8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale (faceți album): https://imgur.com/a/6x8CdiZ

Image

sp INFORMATII SUPLIMENTARE(OPȚIONAL)
  • N/A

Royce_Shayne
Chief of Medicine
Chief of Medicine
Nume forum: Terra
Insigna: 39501

Re: [#02] Hakan Zaira

Post by Royce_Shayne » August 8th, 2018, 1:12 pm

Image
LOS SANTOS FIRE DEPARTMENT
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. Acesta a fost preluat și urmează să fie dezbătut de ceilalți membrii ai HRD, ulterior fiind acceptat sau respins în funcţie de decizia celor din Human Resources Division Command. O să fiți înștiințat odată ce un verdict apare.
    Cu respect,
    Chief of Medicine Royce Shayne
    Human Resources Officer III
Image
Chief of Medicine Royce Shayne
Image

Aveline_Dupont
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa

Re: [#02] Hakan Zaira [A]

Post by Aveline_Dupont » August 9th, 2018, 9:32 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a vă accepta CV-ul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. O să primiți mai multe informații în maxim 24 de ore de la acest mesaj.
    Cu respect,
    Commissioner Aveline Dupont

Aveline_Dupont
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa

Re: [#02] Hakan Zaira [A]

Post by Aveline_Dupont » August 9th, 2018, 11:15 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu interviul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, HRD Command a ajuns la decizia de a vă accepta interviul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. O să primiți mai multe informații în maxim 24 de ore de la acest mesaj.
    Cu respect,
    Commissioner Aveline Dupont

Post Reply