[#02] Karl Waterson [R]

Secțiunea de Angajări este locul unde All Saints General Hospital recrutează viitorii salvatori. Aici se pot găsi informații despre procesul de recrutare, cerințele minime și așa mai departe.

Moderators: AS: Human Resources Division, High Command

Post Reply
Claudiu211
Nume forum: Claudiu211
Insigna: #--

[#02] Karl Waterson [R]

Post by Claudiu211 » August 12th, 2018, 7:16 pm

Image

Los Santos Fire Department - Curriculum Vitae
Los Santos Fire Department Headquarters, 343 Market Street, Los Santos, SA 1282

Image

sp INFORMAȚII PERSONALE
  1. Prenume: Karl
  2. Nume: Waterson
  3. Sex: Masculin
  4. Data Nașterii: 21.07.1993
  5. Număr de telefon: 102825
  6. Adresă de E-Mail: Karl.W@yahoo.com
  7. Adresă : Idlewood 495, Los Santos.
  8. Înălțime: 1,78
  9. Greutate: 80
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?:Nu.

Image

sp INFORMAȚII LEGALE ȘI PROFESIONALE
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Da.
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I): Da.
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?:Nu.
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Nu.
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Nu.
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu.
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?:N/A
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează): Nu.
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu, nu am lucrat niciodata in cadrul All Saints General Hospital.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:N/A
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY GOVERNMENT): Nu.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:N/A
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior:Am fost mecanic si barman la un bar de noapte.

Image

sp ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE
  1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează în minim 50 cuvinte):
    Doresc sa ma alatur deoarece am absolvit cel mai de elita liceu din New York si am facut Facultatea de Medicina la Los Angeles, unde am facut cunostinta cu mai multe persoane ce fac parte din stafful acestui job. In plus sunt un om bun, caruia ii place sa salveze vieti, are un simt al umorului bine dezvoltat, ceea ce consider ca este o calitate excelenta, deoarece poate sa faca pacientii sa mai iasa din tristetea in care se afla. Nu imi este greata de sange, de bube si asa mai departe. Am un spirit foarte bun de echipa cat si un spirit bun de lider, ceea ce mi-ar usura munca in aceasta echipa. Imi place foarte mult meseria de medic, mi se pare o meserie foarte importanta deoarece salveaza vietiile oamenilor si tii vietile lor in mana. Sunt un om foarte capabil si demn de acest job si eu, unul, ma simt pregatit pentru acest job si gata sa infrunt riscurile pe care le are.
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Eu niciodata nu m-am considerat mai presus decat altcineva. Fiecare este in felul sau de a fi. In plus toti candidatii sunt egali deoarece pana la urma urmei suntem oameni. Dar daca ar fi sa spun doua calitati de-ale mele, ce le-am dobandit de-a lungul timpului si joburilor diferite pe care le-am avut ar fi spiritul de echipa cat si rabdarea. Tot asa sunt si un bun ascultator, imi pasa si de parerile altora si incerc sa ajut pe fiecare cum pot eu mai bine.
Image

sp DECLARAȚIE PERSONALĂ
  • Eu, Karl Waterson, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură: Karl Waterson
    Dată: 8/11/2018

Toți potențialii angajați sunt acceptați strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.

Image

sp ((INFORMAȚII OUT OF CHARACTER))
  1. Nume: Mihaila Claudiu
  2. Vârstă: 15
  3. Nivel în joc: 5
  4. Oraș: Brasov
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Nume caracter — Nivel, Nume caracter — Nivel, etc.
    David Banderas- nivel 4
    Karl Waterson- nivel 5
  6. Link către contul de forum RO-RP: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... laudiu211/
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: https://imgur.com/a/WHyHZvL
  8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale (faceți album):https://imgur.com/a/Of18sNs

Image

sp INFORMAȚII SUPLIMENTARE (OPȚIONAL)
  • -

Taylor_Fields
Lieutenant I
Nume forum: crocodilu
Insigna: 39443

Re: [#02] Karl Waterson

Post by Taylor_Fields » August 12th, 2018, 9:34 pm

Image
LOS SANTOS FIRE DEPARTMENT
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a vă respinge CV-ul din diferite motive.
      • (( Incapabilitatea de a folosi un nume IC pe un site guvernamental ))
      • ...
      Vă mulțumim pentru efort și sperăm că nu o să renunțați.
    Cu respect,
    Lieutenant Taylor Fields
    Assistant Commanding Officer
Taylor Fields, badge 39443

Medical — Supervisory Team (Lieutenant I)
HRD — Assistant Commander
AOD — Pilot
SAR — Senior Officer

Post Reply