[#02] Agnes Keen [A] [A]

Secțiunea de Angajări este locul unde All Saints General Hospital recrutează viitorii salvatori. Aici se pot găsi informații despre procesul de recrutare, cerințele minime și așa mai departe.

Moderators: AS: Human Resources Division, High Command

Post Reply
Agnes_Keen
Nume forum: BabyBoy
Insigna: #--

[#02] Agnes Keen [A] [A]

Post by Agnes_Keen » September 3rd, 2018, 11:36 pm

Image

Los Santos Fire Department - Curriculum Vitae
Los Santos Fire Department Headquarters, 343 Market Street, Los Santos, SA 1282

Image

sp INFORMAȚII PERSONALE
  1. Prenume: Agnes
  2. Nume: Keen
  3. Sex: Feminin
  4. Data Nașterii: 06 / 07 / 1991.
  5. Număr de telefon: 80822
  6. Adresă de E-Mail: keen_agnes@eyefind.com
  7. Adresă : Mullholand 85, Los Santos.
  8. Înălțime: 171 cm.
  9. Greutate: 63 kg.
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?: Nu.

Image

sp INFORMAȚII LEGALE ȘI PROFESIONALE
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Da.
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I): Da.
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?: Nu.
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Nu.
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Nu, dar urmeaza in viitorul apropiat sa obtin o licenta valida pentru zbor.
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu.
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?: N/A.
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează): Nu.
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu, dar in perioada facultatii am participat la mai multe campanii de voluntariat in cadrul unei clinici private din Las Venturas. Totodata, am incercat sa fiu prezenta la cat mai multe campanii organizate de catre ASGH, printre care pot enumera mai multe campanii pentru sustinerea donarii sanguine, dar si campanii legate de ajutorarea copiilor orfani aflati pe strazi.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: N/A.
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY GOVERNMENT): Nu, pana in prezent.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: N/A.
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior: Dupa ce mi-am finalizat studiile superioare la Facultatea de Medicina din Las Venturas, am decis prin prisma unor alegeri relativ grabite sa urmez si un Masterat pe filiera Stiintelor Comunicarii. Dupa ce mi-am finalizat Masteratul in Stiintele Comunicarii am fost recrutata de catre compania San Andreas NETWORK, la nivelul careia lucrez de aproximativ 3 ani. In tot acest timp de pregatire si munca intensa am ajuns la functia de CEO Administrativ in cadrul San Andreas Network, dar totodata si jurnalist indrumator.

Image

sp ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE
  1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează în minim 50 cuvinte):
    Una dintre cele mai mari dorinte ale mele, incepand cu o varsta destul de frageda, consta in ajutarea persoanelor ce se afla la ananghie, persoane care necesita ajutor de urgenta. Avand in vedere ca mama mea, a murit datorita unei diagnosticari gresite a unui Cancer Pulmonar, am decis ca este necesar sa nu mai las asemenea lucruri sa se intample. Am avut o perioada foarte dificila, dar m-am gandit ca sunt multe alte persoane care mor din aceste cauze, asadar, la varsta de 18 ani am luat decizia de a ma inscrie la Facultatea de Medicina din Las Venturas, pentru a incerca cu toata putina sa ajut persoanele se confrunta cu probleme de acest tip si sa feresc rudele persoanelor aflate in acest stagiu de ceea ce am trait eu in trecut.
    In momentul de fata, doresc sa ma alatur institutie ASGH pentru a-mi indeplini scopul si dorinta initiala. Totodata am incercat sa observ cu atentie in ce consta aceasta meserie prin diferite voluntariate, si pot spune ca ma consider o persoana potrivita pentru acest post minunat.
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte):
    Nu pot spune ca sunt diferita fata de ceilalti candidati, pentru ca fiecare persoana care paseste in acest departament este constienta ca trebuie sa functioneze ca si o echipa, avand in vedere ca in acest domeniu, daca nu exista o buna colaborare si coordonare intre membri, se pot pierde foarte multe vieti omenesti.
    Totusi, sunt unele aspecte care ma caracterizeaza pentru acest post, printre care pot mentiona studiile superioare pe care le detin, sutele de ore petrecute in campanii voluntariat, dar si capacitatea de a lucra si a colabora foarte bine intr-o colectivitate. In opinia mea, o persoana potrivita pentru acest departament, este persoana care dispune de multa tarie psihica si fizica, dar si de o capacitatea deosebita pentru gestionarea timpului si a resurselor aflate la indemana pentru salvarea in timp record a unei persoane.
Image

sp DECLARAȚIE PERSONALĂ
  • Eu, Keen Agnes, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură: Keen A.
    Dată: 09/03/18

Toți potențialii angajați sunt acceptați strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.

Image

sp ((INFORMAȚII OUT OF CHARACTER))
  1. Nume: Razvan
  2. Vârstă: 17
  3. Nivel în joc: 7
  4. Oraș: Ploiesti.
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Agnes Keen - nivel 7
  6. Link către contul de forum RO-RP: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... 6-babyboy/
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: https://imgur.com/a/FDHfmff
  8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale (faceți album): https://imgur.com/a/U5JbS8a

Image

sp INFORMAȚII SUPLIMENTARE (OPȚIONAL)
  • -

Leonardo_Rodriguez
Nume forum: ankainn
Insigna: #443

Re: [#02] Agnes Keen [P]

Post by Leonardo_Rodriguez » September 4th, 2018, 1:47 pm

Image
LOS SANTOS FIRE DEPARTMENT
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. Acesta a fost preluat și urmează să fie dezbătut de ceilalți membrii ai HRD, ulterior fiind acceptat sau respins în funcţie de decizia celor din Human Resources Division Command. O să fiți înștiințat odată ce un verdict apare.
    Cu respect,
    Probationary Firefigter Leonardo Rodriguez
    Human Resources Officer I

Vianne_Deneuve
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa

Re: [#02] Agnes Keen [A]

Post by Vianne_Deneuve » September 4th, 2018, 7:45 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a vă accepta CV-ul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. O să primiți mai multe informații în maxim 24 de ore de la acest mesaj.
    Cu respect,
    Commissioner Vianne Deneuve

Vianne_Deneuve
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa

Re: [#02] Agnes Keen [A] [A]

Post by Vianne_Deneuve » September 12th, 2018, 6:46 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu interviul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, HRD Command a ajuns la decizia de a vă accepta interviul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. Va puteti prezenta la spital pentru a va prelua legitimatia temporara si de a beneficia de indrumarea supervizorilor cu privire la examenul final.
    Cu respect,
    Commissioner Vianne Deneuve

Post Reply