[#02] Allyson Johson [A]

Secțiunea de Angajări este locul unde All Saints General Hospital recrutează viitorii salvatori. Aici se pot găsi informații despre procesul de recrutare, cerințele minime și așa mai departe.

Moderators: AS: Human Resources Division, High Command

Post Reply
Johson_Allyson
Nume forum: pafnuti
Insigna: #--

[#02] Allyson Johson [A]

Post by Johson_Allyson » September 4th, 2018, 2:05 pm

Image

Los Santos Fire Department - Curriculum Vitae
Los Santos Fire Department Headquarters, 343 Market Street, Los Santos, SA 1282

Image

sp INFORMAȚII PERSONALE
  1. Prenume: Johson
  2. Nume: Allyson
  3. Sex: Feminin
  4. Data Nașterii: 08/06/1993
  5. Număr de telefon: 92903
  6. Adresă de E-Mail: Allyson@Gmail.com
  7. Adresă : Los Santos.
  8. Înălțime: 175 cm.
  9. Greutate: 76 Lb.
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?: Nu.

Image

sp INFORMAȚII LEGALE ȘI PROFESIONALE
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Da.
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I): Da.
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?: Nu.
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Da.
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Nu.
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu.
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?: -
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează): Nu.
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: -
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY GOVERNMENT): Nu.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: -
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior: -

Image

sp ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE
  1. [] De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Doresc sa ma alaturi All Saints General Hospital deoarece de mica mi-am dorit acest lucru. Parintii mei au lucrat amandoi in medicina, mama fiind asistenta si tatal chirurg profesionist. De mica m-i s-a suflat aceasta calitate, daca as putea sa o spun asa, de a avea si a pune pe primul loc pe ceilalti oameni, dupa pe mine. Mereu parintii imi spuneau ca ei salveaza vieti, dar din pacate... Acestia nu au mai reusit sa-si salveze viata lor... De atunci dorinta aceasta de a putea salva oamenii a devenit, daca as putea spune asa, una materna. De la varsta aceea, am fost luata de niste medici, si crescuta de ei. M-au invatat cat au putut si ei, urmand ca pe la varsta de douazeci si cinci de ani sa fiu lasata pe cont propriu sa vin in acest oras.
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Din punctul meu de vedere, ce ma diferentiaza de ceilalti candidati sunt: trecutul meu si inima mea. Spun acestea doua deorece accidentul acela iti schimba complet perspectiva si realizezi cat de subtire poate fi linia dintre viata si moarte, iar nedreptatea pentru oameni ajunge la anumite cote inxemplicabile, iar inima mea deoarece o data ce iti vezi rudele murind una cate una, si cum oamenii nu-ti mai dau importanta, devii intr-un fel ciudat, dependenta de ei. Dar nu o dependeta cum ar fi cele de narcotice sau alcool, o dependenta la nivelul inimii, aceasta dorind in permanenta sa fie alaturi de oameni, salvandu-i si ajutandu-i in zilele unde chiar eu nu am putut fi ajutata sau unde am avut ajutor.
Image

sp DECLARAȚIE PERSONALĂ
  • Eu, Allyson Johson, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură: Allyson
    Dată:04/09/2018

Toți potențialii angajați sunt acceptați strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.

Image

sp ((INFORMAȚII OUT OF CHARACTER))
  1. Nume: Darius.
  2. Vârstă: 14 ani.
  3. Nivel în joc: 2.
  4. Oraș: Suceava.
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Allyson Johnson — 2
  6. Link către contul de forum RO-RP: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... 2-pafnuti/
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: https://imgur.com/a/Ybvl4DY
  8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale (faceți album):https://imgur.com/a/7erZ5ac

Image

sp INFORMAȚII SUPLIMENTARE (OPȚIONAL)
  • -
Last edited by Johson_Allyson on September 4th, 2018, 7:51 pm, edited 1 time in total.

Alessandra_Lusardi
Paramedic
Paramedic
Nume forum: zeya
Insigna: 39331

Re: [#2] Allyson Johson

Post by Alessandra_Lusardi » September 4th, 2018, 4:34 pm

Image
LOS SANTOS FIRE DEPARTMENT
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. Acesta a fost preluat și urmează să fie dezbătut de ceilalți membrii ai HRD, ulterior fiind acceptat sau respins în funcţie de decizia celor din Human Resources Division Command. O să fiți înștiințat odată ce un verdict apare.
    Cu respect,
    Firefighter - II Alessandra Lusardi
    Chief Human Resources Officer
Medical - Paramedic
HRD - Chief Human Resources Officer
SAR - Chief of Scouts
OFM - Fire Lieutenant
Badge - 39331

Vianne_Deneuve
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa

Re: [#02] Allyson Johson

Post by Vianne_Deneuve » September 6th, 2018, 7:06 pm

Image
LOS SANTOS FIRE DEPARTMENT
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a vă accepta CV-ul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. O să primiți mai multe informații în maxim 24 de ore de la acest mesaj.
    Cu respect,
    Commissioner Vianne Deneuve

Johson_Allyson
Nume forum: pafnuti

Re: [#02] Allyson Johson [A]

Post by Johson_Allyson » September 13th, 2018, 9:13 am

((nu am primit PM-ul, se poate retrimite?))

Post Reply