Antonina_Evgeniya [A] [A] [R]

Secțiunea de Angajări este locul unde All Saints General Hospital recrutează viitorii salvatori. Aici se pot găsi informații despre procesul de recrutare, cerințele minime și așa mai departe.

Moderators: AS: Human Resources Division, High Command

Post Reply
Antonina_Evgeniya
Nume forum: Bad Boy
Insigna: #--

Antonina_Evgeniya [A] [A] [R]

Post by Antonina_Evgeniya » September 6th, 2018, 11:53 pm

Image

Los Santos Fire Department - Curriculum Vitae
Los Santos Fire Department Headquarters, 343 Market Street, Los Santos, SA 1282

Image

sp INFORMAȚII PERSONALE
  1. Prenume: Antonina
  2. Nume: Evgeniya
  3. Sex: F
  4. Data Nașterii: 09.09.1993
  5. Număr de telefon: 13318
  6. Adresă de E-Mail: antoninaevgeniya@gmail.com
  7. Adresă : Marina 178
  8. Înălțime: 1.88
  9. Greutate: 62
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?:Nu

Image

sp INFORMAȚII LEGALE ȘI PROFESIONALE
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Desigur
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I): Desigur
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?: Nu
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Nu
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Nu
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?: Nu
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează): Nu
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY GOVERNMENT): Nu
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior: Los Santos Auto

Image

sp ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE
  1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Doresc sa ma alatur All Saints General Hospital deoarece, am absolvit o facultate foarte cunoscuta din San Fierro. Am niste cunostinte destul de inalte despre medicina. Fiind si femeie, n-am probleme cu desgusturile fata de sange sau de organe. Sunt o femeie serioasa, care nu ea totul in gluma si isi face treaba, fara nici cea mai mica problema. Meseria de medic este una foarte grea, si mie imi plac greutatile si sa-mi indeplinesc visul de a salva vietile altor persoane, si sa fac fericiti oamenii. Meseria de medic a fost cea mai dorita, de aceasta am si facut facultatea de Medicina din San Fierro, aceasta este una destul de populara. Pot sa ma mandresc ca am luat bursa la aceasta facultate.
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Nu m-am crezut niciodata superioara cuiva, ma simt egala cu totii din jur, fie el de alta culoare sau etnie. La capitolul calitati stau relativ okay, sunt foarte devotata si am un spirit foarte mare de a lucra in echipa sau intr-un colectiv mare de persoane. Dar fiind si om, am si defecte acelea sunt ca mai am cateva goluri pe care doresc sa le umplu pe parcurs.
Image

sp DECLARAȚIE PERSONALĂ
  • Eu, NUME PRENUME, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură: Răspuns
    Dată: Răspuns

Toți potențialii angajați sunt acceptați strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.

Image

sp ((INFORMAȚII OUT OF CHARACTER))
  1. Nume: Dontu Catalin
  2. Vârstă: 15
  3. Nivel în joc: 3
  4. Oraș: Moldova, Chisinau
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Alan Mellas - 1 ; Amelia_Spring - 2 ; Raymond_Cole - 11 ; Maxwell_Durward - 2 ; Damiano Mondello - 1 ; Spring Anne - 5 ; Hayden Durward - 9 ; Antonina Evgeniya - 3 ; Nikolai Svyatoslav - 7
  6. Link către contul de forum RO-RP: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... 5-bad-boy/
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: https://imgur.com/a/AkOoqFn
  8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale (faceți album):https://imgur.com/a/nlnBGBf

Image

sp INFORMAȚII SUPLIMENTARE (OPȚIONAL)
  • -

Vianne_Deneuve
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa

Re: Antonina_Evgeniya [A]

Post by Vianne_Deneuve » September 7th, 2018, 4:27 pm

Image
LOS SANTOS FIRE DEPARTMENT
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a vă accepta CV-ul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. Va puteti prezenta in incinta spitalului pentru sustinerea interviului.
    Cu respect,
    Commissioner Vianne Deneuve

Vianne_Deneuve
Commissioner
Commissioner

Re: Antonina_Evgeniya [A] [A]

Post by Vianne_Deneuve » September 8th, 2018, 10:08 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu interviul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, HRD Command a ajuns la decizia de a vă accepta interviul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. O să primiți mai multe informații în maxim 24 de ore de la acest mesaj.
    Cu respect,

Vianne_Deneuve
Commissioner
Commissioner

Re: Antonina_Evgeniya [A] [A] [R]

Post by Vianne_Deneuve » September 14th, 2018, 8:06 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu proba fizică susţinută de dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a vă respinge proba fizică din diferite motive.
      • Incapabilitatea de a se conforma asupra procedurilor.
      Vă mulțumim pentru efort și sperăm că nu o să renunțați.
    Cu respect,

Post Reply