Diana Hawkhound [A] [A]

Secțiunea de Angajări este locul unde All Saints General Hospital recrutează viitorii salvatori. Aici se pot găsi informații despre procesul de recrutare, cerințele minime și așa mai departe.

Moderators: AS: Human Resources Division, High Command

Post Reply
Diana_Hawkhound
Applicant
Applicant
Nume forum: --Swwag
Insigna: #--

Diana Hawkhound [A] [A]

Post by Diana_Hawkhound » September 8th, 2018, 10:28 pm

Image

Los Santos Fire Department - Curriculum Vitae
Los Santos Fire Department Headquarters, 343 Market Street, Los Santos, SA 1282

Image

sp INFORMAȚII PERSONALE
  1. Prenume: Diana
  2. Nume: Hawkhound
  3. Sex: F
  4. Data Nașterii: 1995.05.07
  5. Număr de telefon:63255
  6. Adresă de E-Mail: diana1hawkhound@gmail.com
  7. Adresă : Willowfield 114
  8. Înălțime: 1,78
  9. Greutate: 68 kg.
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?:Nu

Image

sp INFORMAȚII LEGALE ȘI PROFESIONALE
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Sigur.
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I): Da.
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?:Nu
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Da.
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Nu.
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu.
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?:N/A
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează): Nu.
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?:
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?:N/A
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY GOVERNMENT):
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: N/A
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior:

Image

sp ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE
  1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Vrea sa ma alatur in All Saints General Hospital pentru ca am absolvit o facultate foarte cunoscuta din San Fierro si niste cunostinte despre medicina.Fiind si femeie, n-am probleme cu desgusturile fata de sange sau de organe. Sunt o fata destul de serioasa, eu de mica imi doream sa devin medic de aceasta mi-am dat silinta de a absolvi facultatea din San Fierro.
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Eu personal niciodata nu m-am crezut superioara sau diferentiata decat ceilalti, ma simt egala ca toti ceilalti din jurul meu, mereu am lucrat intr-un colectiv de oameni.Dar daca ar fi sa spun una dintre calitatile mele este sa fiu o presoana care poate oferi oricand o mana de ajutor desigur toti suntem oameni si ca orice om toti avem defecte.
Image

sp DECLARAȚIE PERSONALĂ
  • Eu, Diana Hawkhound, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură: Hawkhound
    Dată: 8th, 2018

Toți potențialii angajați sunt acceptați strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.

Image

sp ((INFORMAȚII OUT OF CHARACTER))
  1. Nume: Condrea Ion
  2. Vârstă: 15
  3. Nivel în joc: 5
  4. Oraș: Chisinau, Moldova
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: John_Gryen - 8 , Alexa_Gryen - 4 , Dianna_Westfall - 3, Leoncio_Bonilla-5, Patricia_Withewood- 1, Patricia_Whitewood- 4, Diana_Hawkhound- 5, Dima_Hawkhound - 5, Vitalik_Makarov - 1, Carl_Rowven- 12, Tiffany_Wyat- 4, Alan_Hamilton- 3, Joshua_Cabal- 2, Markelle_Devons- 4, Jermaine_Newton- 2, Roland_Hopkins- 1
  6. Link către contul de forum RO-RP:https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... a-be-swag/
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici:https://imgur.com/bLpUbuL
  8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale (faceți album):https://imgur.com/a/5rBvQ0o

Image

sp INFORMAȚII SUPLIMENTARE (OPȚIONAL)
  • -
Last edited by Diana_Hawkhound on September 10th, 2018, 4:08 pm, edited 3 times in total.

Olivier_Yanick
EMT
EMT
Nume forum: KePa[]

Re: Diana Hawkhound [P]

Post by Olivier_Yanick » September 8th, 2018, 11:42 pm

Image
LOS SANTOS FIRE DEPARTMENT
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. Acesta a fost preluat și urmează să fie dezbătut de ceilalți membrii ai HRD, ulterior fiind acceptat sau respins în funcţie de decizia celor din Human Resources Division Command. O să fiți înștiințat odată ce un verdict apare.
    Cu respect,
    EMT Olivier Yanick
    Human Resources Officer I

Michelle_Jefferson
Attending Physician
Nume forum: zecubix1
Insigna: 39568

Re: Diana Hawkhound [P]

Post by Michelle_Jefferson » September 11th, 2018, 7:16 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a vă respinge CV-ul din diferite motive.
      • Fraudarea sistemului de recrutare

Vă mulțumim pentru efort și sperăm că nu o să renunțați.

Cu respect,
    First Responder Michelle Jefferson
    Human Resources Officer II
Image

Los Santos Fire Department
Atteding Phsycian Michelle Jefferson

HRD - Humam Resources Officer II
AOD - Pilot
OFM
- Firefighter
PAD - Junior Editor

Vianne_Deneuve
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa

Re: Diana Hawkhound [A]

Post by Vianne_Deneuve » September 12th, 2018, 10:18 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a vă accepta CV-ul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. Va puteti prezenta in incinta spitalului pentru sustinerea interviului.
    Cu respect,
    Commissioner Vianne Deneuve
(( A fost o neintelegere, te-a confundat cu altcineva))

Vianne_Deneuve
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa

Re: Diana Hawkhound [A] [A]

Post by Vianne_Deneuve » September 14th, 2018, 8:02 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu interviul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, HRD Command a ajuns la decizia de a vă accepta interviul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. Va puteti prezenta la spital pentru a va prelua legitimatia temporara si de a beneficia de indrumarea supervizorilor cu privire la examenul final.
    Cu respect,
    Commissioner Vianne Deneuve

Post Reply