[#02] Wallace Victor[A] [A] [A]

Secțiunea de Angajări este locul unde All Saints General Hospital recrutează viitorii salvatori. Aici se pot găsi informații despre procesul de recrutare, cerințele minime și așa mai departe.

Moderators: AS: Human Resources Division, High Command

Post Reply
Victor_Wallace
Probationary Firefighter
Probationary Firefighter
Nume forum: Victor_Wallace
Insigna: 39943

[#02] Wallace Victor[A] [A] [A]

Post by Victor_Wallace » September 13th, 2018, 7:26 am

Image

Los Santos Fire Department - Curriculum Vitae
Los Santos Fire Department Headquarters, 343 Market Street, Los Santos, SA 1282

Image

sp INFORMAȚII PERSONALE
  1. Prenume: Victor
  2. Nume: Wallace
  3. Sex: Masculin
  4. Data Nașterii: 23.02.1994
  5. Număr de telefon: 11091
  6. Adresă de E-Mail: wal.victor@yahoo.com
  7. Adresă : Temple, 461
  8. Înălțime: 186 cm.
  9. Greutate: 86 kg.
  10. Suferi de vreo boală cronică sau dizabilitate fizică?: Nu.

Image

sp INFORMAȚII LEGALE ȘI PROFESIONALE
  1. Deții o licență validă pentru vehicule de mic tonaj? (Cat. II): Da.
  2. Deții o licență validă pentru vehicule mici? (Cat. I): Da.
    1. Ți-a fost revocată vreodată licența de condus?: Nu.
  3. Deții o licență validă pentru motociclete?: Da.
  4. Deții vreun alt tip de licentă validă?(zbor/navigare maritimă): Nu.
  5. Deții o licentă pentru posesia unei arme de foc?: Nu.
    1. Ti-a fost revocată vreodată licența port armă?: -
  6. Ați fost vreodată arestat pentru comiterea unei infracțiuni sau crime? (Dacă da, argumentează): Nu.
  7. Ați mai lucrat vreodată în cadrul All Saints General Hospital?: Nu.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: -
  8. Ați mai lucrat vreodată în cadrul oricărei agenții guvernamentale? (LSPD/CITY GOVERNMENT): Nu.
    • Dacă da, de ce v-ați oprit?: -
  9. Specificați orice alt loc de muncă anterior: Am lucrat timp de 4 luni ca fermier la ferma din Flint County urmand ca mai apoi sa lucrez ca si mecanic pana in prezent.

Image

sp ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE
  1. De ce vrei să te alături All Saints General Hospital? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Deoarece au existat nenumarate momente in care vedeam tragedii cum au loc, eu nefiind capabil sa intervin cu ceva. Acele experiente m-au determinat sa vreau sa imi aleg o profesie in care sunt capabil sa salvez cetatenii ce au nevoie de ajutor. Celalalt motiv ar fi faptul ca de mic am fost desconsiderat de catre parintii mei, fiind al treilea copil din familia mea, mereu spunandu-mi-se ca nu voi ajunge nimic si ca nu voi reusi cu nimic in viata, lucru care m-a determinat sa vreau sa fac lucruri marete.
  2. Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte): Nu pot spune ce ma diferentiaza de ceilalti candidati. Fiecare persoana de pe lumea asta are calitati si defecte diferite astfel ca nu pot spune ce ma diferentiazaz de ceilalti candidati. Insa pot garanta o activitate si o implicare mare din partea mea pentru o perioada indelungata de timp in care imi propun sa fac parte din acest departament.
Image

sp DECLARAȚIE PERSONALĂ
  • Eu, Wallace Victor, certific că toate informatiile oferite sunt complet adevărate. Sunt de acord ca în cazul completării frauduloase a aplicatiei să fiu sanctionat(ă) conform legilor statului San Andreas de către agențiile competente. De asemenea, sunt de acord ca în cazul constatării unei fraude in sistemul de recrutare să imi fie restricționat accesul în cadrul departamentului.
    Semnătură: V.Wallace
    Dată: 13.09.2018

Toți potențialii angajați sunt acceptați strict pe baza calităților și aptitudinilor necesare pentru un post în cadrul departamentului.
Niciun aplicant nu este ales pe baza naționalității, sexului, vârstei, religiei, orientării sexuale sau statutului social.

Image

sp ((INFORMAȚII OUT OF CHARACTER))
  1. Nume: Victor
  2. Vârstă: 17
  3. Nivel în joc: 2
  4. Oraș: Bacau
  5. Enumeră toate caracterele pe care le detii si nivelul lor: Victor Wallace - nivel 2
  6. Link către contul de forum RO-RP: https://www.ro-rp.ro/forum/index.php?/p ... interpool/
  7. Poză cu /stats de la contul de pe care aplici: https://imgur.com/a/yMX1YwP
  8. Poză cu MyStats de la toate conturile tale (faceți album): https://imgur.com/a/n4FmQTE

Image

sp INFORMAȚII SUPLIMENTARE (OPȚIONAL)
  • Contul de forum / UCP se numeste Victor Winterpool deoarece am avut acum aproximativ 3-4 ani un cont Victor Winterpool iar dupa o pauza indelungata contul nu a mai existat.
    Editul facut postului este pentru ca la crearea aplicatiei nu am luat formatul de tip 'cod'

Vianne_Deneuve
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa
Insigna: #--

Re: [#02] Wallace Victor

Post by Vianne_Deneuve » September 14th, 2018, 8:03 pm

Image
LOS SANTOS FIRE DEPARTMENT
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu CV-ul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a vă accepta CV-ul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. Va puteti prezenta in incinta spitalului pentru sustinerea interviului.
    Cu respect,
    Commissioner Vianne Deneuve

Michelle_Jefferson
Attending Physician
Nume forum: zecubix1
Insigna: 39568

Re: [#02] Wallace Victor[A] [A]

Post by Michelle_Jefferson » September 17th, 2018, 8:25 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu interviul dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, HRD Command a ajuns la decizia de a vă accepta interviul și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. O să primiți mai multe informații în maxim 24 de ore de la acest mesaj.
    Cu respect,
    Attending Physician Michelle Jefferson
    Human Resources Officer II
Image

Los Santos Fire Department
Atteding Phsycian Michelle Jefferson

HRD - Humam Resources Officer II
AOD - Pilot
OFM
- Firefighter
PAD - Junior Editor

Vianne_Deneuve
Commissioner
Commissioner
Nume forum: MiNa
Insigna: #--

Re: [#02] Wallace Victor[A] [A] [A]

Post by Vianne_Deneuve » September 20th, 2018, 10:31 pm

Image
Administrative Services

HUMAN RESOURCES DIVISION

• Stimate aplicant,
    • Vă scriu din partea Human Resources Division pentru a vă informa în legătură cu proba fizică susţinută de dumneavoastră. După deliberări și dezbateri, HRD Command a ajuns la decizia de a vă accepta proba fizică și de a vă integra mai departe în procesul de recrutare. O să primiți mai multe informații în maxim 24 de ore de la acest mesaj.

Cu respect,
    Commissioner Vianne Deneuve

Post Reply