Jump to content
Sign in to follow this  
Sahir

Skinuri de copil

Recommended Posts

Recomand sa fie adaugate cateva skinuri de copii.Adica, roleplay-ul ar fi foarte fain.Cateva de fetite si cateva de baieiti, skinurile ar trebui facute pentru ca nu am gasit, astept pareriile voastre.

sa-i bag in duba as vrea...

N-o sa se bage sub nici o formă.

Skin-urile alea au hitbox-ul deformat, bazate pe skin-urile default. Adică asta înseamnă că trebuie să le tragi deasupra capului să le dai dmg, dacă skin-urile sunt scunde. Pe lângă că s-ar bugui animatiile, etc. 

Sper că te-am lămurit.

Cum a zis si the god of mischief , e aiurea. Skin-urile de copii sunt ca si unele moduri de masini, deformate, si ar afecta mult de tot gameplay-ul, cum la masini unul are un mod altul alt mod si tot asa, si in shoot-out-uri tu zici ca stai in cover dar defapt celalalt te vede extrem de bine, asa si cu skin-urile astea, trebuie sa tragi mult peste skin ca sa ii iei damage, si oricum nu vad rostul skin-urilor de copii, adica gta-ul iti ofera niste skin-uri cu care poti rola adolescent foarte usor ( in special de negru ) , deci eu sunt contra acestei sugestii.

Într-un fel suna bine, odată cu aceasta propunere vin și problemele. Într-adevăr, am spori și am dezvolta altfel de Roleplay însă vin și bug-urile care sigur nu vor fi ok și se vor face multe report uri de bug. Dacă se poate sa nu fie buguit la animații și când îl împuști, pro. Dacă nu se poate, contra.

eu as fi de acord daca ar fi de adolescenti, cele de copil stau buguite in masina si au hitboxul ciudat

cum zice si cel de deasupra mea, poate maxim de adolescenti, skinuri care par asa mai tineresti dar alea de copil  sunt degeaba pt ca nu  a fost facut jocul pentru asa ceva si o sa fie buguri vizuale 

pro la aia cu adolescentii, si aia-s ok de bagat in duba

La 04.11.2018 la 19:46, bushi a spus:

cum zice si cel de deasupra mea, poate maxim de adolescenti, skinuri care par asa mai tineresti dar alea de copil  sunt degeaba pt ca nu  a fost facut jocul pentru asa ceva si o sa fie buguri vizuale 

am 3 de copii cu care am facut rp acum 3 4 saptamani si chiar n au buguri vizuale ar trb sa se adauge cateva ca nu vad de ce s ar abuza daca unii chiar vrem sa facem rp de copii

Băgați skin-urile de copii pe proprietățile boschetarului ala cocoșat. Aceiasi statură ca a lui. Nu vor fi probleme nici cu hitbox nici cu altele. Ciao.

Bagati copiii la joc tata,bagatii la joc !

La 05.11.2018 la 0:40, specter a spus:

pro la aia cu adolescentii, si aia-s ok de bagat in duba

mai ales cand furi organe

Contra totusi, or sa apara multe buguri la skinurile alea