Jump to content
Romania Roleplay

[ÎNCHISE] APLICAȚII PENTRU FUNCȚIA DE LIDER

Recommended Posts

Noul lider Emergency Medical Services este @Freedom / Brock_States. Felicitări!

Se caută un lider la facţiunea Emergency Medical Services. Aplicaţiile vor fi deschise până pe data de 19 octombrie, ora 22:00.

Noul lider Emergency Medical Services este @Sargon / Frank_McConaughey. Felicitări!

Aplicații deschise până pe 6 Decembrie 2016! Se caută lider la Los Santos Emergency Medical Services, și nu orice fel de lider. Am trecut prin prea mulți lideri la această facțiune și încerc să fac o decizie definitivă pentru o vreme, așa că veți fi verificați la sânge și chiar dacă aveți sau ați avut vreo funcție în staff o să fiți tratați obiectiv.

Noul lider al Los Santos Emergency Medical Services este @Balthasir / Nathan_Koch care a menținut facțiunea drept lider interimar în ultima săptămână. Am luat această decizie din cauza numărului scăzut de aplicații pentru lider și din cauza lipsei de interes dată aplicațiilor. Totodată, am ales să numim lider un jucător care se dedică 100% acestei facțiuni și arată asta. Asta înseamnă că toți cei care au aplicat pentru lider au fost defavorizați pentru că: nu au adus efort în aplicație, au o reputație proastă pe comunitate și sunt în mai multe facțiuni.

Îmi pare rău că mi-a luat o săptămână să dau verdictul, însă am făcut numeroase verificări și dezbateri cu privire la candidații viabili pentru această funcție.

Se caută lider pentru San Andreas Network cu experiență în domeniu. Aplicațiile sunt deschise până pe 03.01.2017.

Noul lider al San Andreas Network este @b o u n t y / Lewis Aloysius! Felicitări! Acesta îl va avea pe @felep drept co-lider, fiind una din condițiile impuse pentru a prelua poziția.

Se caută un lider la facţiunea Emergency Medical Services. Aplicaţiile vor fi deschise până pe data de 12 ianuarie, ora 20:00.

Aplicațiile pentru funcția de lider al facțiunii Los Santos Emergeny Medical Services sunt deschise. Aplicațiile vor fi trimise până la 16/06/2017, 23:59.

Edited by Paulus

Din cauza numărului mic de aplicații dar și a instabilității liderilor anteriori, am ales să preiau facțiunea Los Santos Emergeny Medical Services cu scopul de a repara, construi și evolua într-o facțiune calitativă.

Așadar, pentru viitoarele nelămuriri, lăsați un PM către mine ( @Paulus / Phill_Thurstan).

Aplicațiile pentru funcția de lider al facțiunii San Andreas Network sunt deschise. Aplicațiile vor fi trimise până la 05/09/2017, 23:59.

* Dat fiind eforturile aduse pentru redeschiderea facțiunii la un sediu cu un mapping complex și multe altele, ne așteptăm ca și voi să depuneți un efort mare la redactarea cererilor. Totodată, vă anunț că se punctează foarte mult creativitatea și planurile de viitor, esențiale pentru SAN.

Edited by Paulus

Întârzierea de a selecta liderul facțiunii este cauzată de probleme la nivel intern. Ne pare rău și vă rugăm să mai așteptați puțin.

Salut. Liderul pentru facțiunea San News o să fie ales în zilele ce urmează. Acum o să se deschidă aplicațiile pentru funcția de lider la GOV.

Aplicațiile se vor trimite ca și până acum, dar va trebui să vă prezentați echipa cu care vreți să conduceți facțiunea (Rank 2 și Rank 3).

Aplicațiile pot fi trimise până în data de 23.09.2017.

Salut.

Noul lider pentru facțiunea San Andreas Network este @bobolont / Ethan_Rosse. Tot Faction Management-ul dorește să îi ureze succes cu noua funcție!

/re în joc când vezi un Administrator Coordonator+ pentru primirea funcției.

În continuare aplicațiile pentru funcția de lider la facțiunea GOV sunt deschise. 

Salut.

Din cauza lipsei de interes în cadrul aplicațiilor pentru funcția de lider la GOV, facțiunea nu va fi deschisă momentan.

Nu am găsit persoana potrivită pe care să ne putem baza și mai bine nu redeschidem facțiunea dacă nu există cineva capabil care să o conducă.

O să încercăm redeschiderea facțiunii pe viitor, dacă va exista mai multă implicare.

Dacă aveți nelămuriri îmi puteți da PM mie sau lui @#Fabi.

Mulțumim și ne cerem scuze pentru neplăcerile create.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...