Sari la conținut

România Roleplay - Free Chat


ESY

Postări Recomandate

E cam gata, oricât de mult ne-am zbate și chinuii cu toții sa refacem aceasta comunitate cum era înainte în floare și activa, nu o sa mai reușim sa o aducem la aceleasi rezultate, timpul sa-mp-ului se stinge de pe o zi pe alta, nu au mai rămas doritori care sa joace, va doresc numai bine la toți, totuși mi-aș dori sa mai existe o sansa și sa ne revedem cu toții pe aceasta comunitate și sa facem din nou istorie, va pup 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut pe toti cu care am jucat si cu care m am distrat pe rorp am doctoratul in roleplay deci legal pot afirma ca Romania Roleplay a murit. hai valea la munca ca nu se culege sparanghelu de unul singur!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 16.09.2020 la 11:26, tyl3r a spus:

E cam gata, oricât de mult ne-am zbate și chinuii cu toții sa refacem aceasta comunitate cum era înainte în floare și activa, nu o sa mai reușim sa o aducem la aceleasi rezultate, timpul sa-mp-ului se stinge de pe o zi pe alta, nu au mai rămas doritori care sa joace, va doresc numai bine la toți, totuși mi-aș dori sa mai existe o sansa și sa ne revedem cu toții pe aceasta comunitate și sa facem din nou istorie, va pup 

numai bn la toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea noastră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...