Sari la conținut

The Zeta Brothers - Alcides Cartel


Evil Kelan

Postări Recomandate

32.png

33.png

34.png



35.png

36.png

37.png

38.png


Cam asta a fost, cu parere de rau scriu acest mesaj deoarece as mai fi vrut sa tina macar inca pe atat. Am intrat in factiunea asta acum doua luni, inainte de oficial, cu gandul de a-mi continua caracterul si niciodata nu m-as fi gandit ca-l pot dezvolta atat de bine in factiunea asta incat sa ajung la rank 3. Aceasta factiune a fost printre favoritele mele, mi-a aratat ce pot face chiar daca nu am pus in aplicare pana in acel moment. In doua luni am facut foarte multe in factiunea asta si nu-mi pare rau ca am decis sa intru in ea, in momentul in care avea nevoie. Doresc sa le multumesc celor ce m-au ajutat sa ma dezvolt in aceasta factiune si persoanelor cu care am facut roleplay aici. Sa ne auzim cu bine @furt wins @Kelan. @.Adrian. @leviathan. @DimiXD @Allprogamer si chiar si cei ce nu si-au aratat interesul fata de factiune. Va multumesc pentru timpul frumos petrecut alaturi de voi <3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

(ms pentru muzica Akime)

 

 

Vreau sa le multumesc in primul rand si primul rand lui @.Adrian., @JoWeen si @#Gugu pentru roleplay-ul de durata pe care am reusit sa il mentinem, alaturi de o poveste unica si frumoasa pe acest server. Vreau sa le multumesc apoi tuturor celor cu care am interactionat si au vrut sa faca roleplay cu noi, pe care i-am corupt, pe care i-am ajutat IC si OOC, @Age of Empires, @iDominik, @kevEEn, @leviathan., @reender, @SilverMask, @ItzErik, @furt wins chiar si @anti globalist care a reusit sa ma enerveze si sa vin pe Goyo, probabil ca fara actul sau de tradare nu faceam factiunea mai frumoasa niciodata.

 

@.Adrian. este singurul membru care a mai ramas de la deschiderea factiunii pana acum. Factiunea si-a schimbat liderii si membrii continuu, ceea ce i-a oferit o nota de realism. Vreau sa-i multumesc ca de nu stiu cate proiecte incoace a stat alaturi de mine, si a reusit sa imi castige iarasi respectul. Fara Adrian, factiunea nu era nici negru sub unghie.

 

Vreau sa-i multumesc apoi lui @JoWeen pentru tot development-ul si toate momentele perfecte din roleplay-ul alaturi de ea. A fost cea mai frumoasa poveste la care am fost martor pana acum si fara ea caracterul meu era un simplu lider de cartel, un ucigas in masa. Cu siguranta factiunea nu ar fi fost la fel daca ea nu interactiona cu mine, iar asta m-a facut sa o tin si mai mult si sa imi doresc si mai mult sa fac treaba cu factiunea. 

 

Lui @#Gugu vreau sa-i multumesc pentru nervii pe care i-a avut cu mine, de cate ori i-am omorat oamenii IC si tot a ramas alaturi de mine, pentru dedicatia lui pentru coruptie si riscurile asumate. Este un jucator bun si am avut o poveste frumoasa alaturi de el, toti nervii OOC, toate ofticarile, toate momentele intense IC, alaturi de toate valurile de emotii. Voi apela mereu la tine pentru astfel de roleplay. 

 

 

Si nu in ultimul rand, vreau sa le multumesc tuturor membrilor implicati in acest proiect si care nu au venit pentru oficial. Cei care s-au tinut, si sunt sigur ca va stiti care sunteti si nu are rost sa dau aici tot felul de mention. Cei mai importanti cu care am facut roleplay au fost anuntati mai sus, cei care m-au inspirat si vor avea un loc in inima mea. Din nou, va multumesc din suflet. O sa ma plictisesc teribil fara sa interactionez  cu voi pe server. Va iubesc pe toti!

 

 

pUBXDMQ.png

Editat de Kelan.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aDl5YRK.png
15 ‎December, ‎2018
De unde ai plecat si unde ai ajuns, felicitarile mele Kelane. Iti urez bafta in continuare si te astept la biserica de pe noile caractere!

Editat de Age of Empires
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, a fost cea mai buna factiune din ultimile zece officiale. Am citit aproape zilnic fiecare RP in parte, pacat ca se inchide atat de repede. Succes in alte proiecte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...