Sari la conținut

truth - ChinezuNR1


ChinezuNR1

Postări Recomandate

INFORMAȚII PERSONALE

Numele jucătorului:  ChinezuNR1-Sawa Akikazu

Data & Ora: 4/15/2022 10:00 pm

 

INFORMAȚII SANCȚIUNE

Acordată de: truth

Motivul sancțiunii: DM

Tipul sancțiunii: 4. Deathmatching

 

DESCRIERE

Explicația acțiunii (250 cuvinte max.): Am primit ajail 120 de minute pentru dm, dar eu nu am habar ce am facut, am fost aseara la car meet si din cauza masinilor primisem crash. cand am revenit mi-am luat masina de la un tip care a furat-o si am mers inapoi acolo.

 

DOVEZI & MARTORI

Dovezi care să susțină reclamația (Poze întregi, fără alte adaosuri, prin direct link): -

Persoane prezente la acordarea sancțiunii:-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Când te-am întrebat pe PM imediat dupa incident de ce l-ai omorat pe respectivul jucător, aveai o poveste. Pe discord când ți-am dat dovada aveai altă poveste. Acum ai altă poveste, crash? 

 

disney classic GIF

 

https://streamable.com/tb3lku  

Editat de truth
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varule sunt mai multe masini de genul plus ca a trecut putina vreme de cand a dat ala peste acel tip si apoi am revenit eu, daca te uiti mai atent cel care a dat peste ala a facut dreapta urmatoarea locatie si dupa am aparut eu, dupa ceva vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 54 minute, ChinezuNR1 a spus:

Varule sunt mai multe masini de genul plus ca a trecut putina vreme de cand a dat ala peste acel tip si apoi am revenit eu, daca te uiti mai atent cel care a dat peste ala a facut dreapta urmatoarea locatie si dupa am aparut eu, dupa ceva vreme.

De unde să revii? Nu ai făcut dreapta, ai mers înainte și apoi te-ai întors tot pe același drum, proastă alegere de altfel. Poate nu te-aș fi găsit dacă nu reveneai. :D

Editat de truth
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daeA3Bs.png

 

Ai intrat la 9:24 PM și ai ieșit la 11:50 PM. 

Deci, cum ramane cu 

Citat

am fost aseara la car meet si din cauza masinilor primisem crash. cand am revenit mi-am luat masina de la un tip care a furat-o si am mers inapoi acolo.

?

 

Nu mai aduc alte comentarii la această reevaluare, baftă la roleplay și lasă minciunile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Balthasir said:

1 - image.png

2 - image.png

3 - image.png

 

Tu ești caracter 943 -

 image.png

 

 

Aștept un motiv bine întemeiat pentru care ai mințit în reevaluare, ca să nu te banez.

 

Ca nu iti prea suport unele persoane din staff, nu este spec pe el cand face dm alaturi e prietenul sau, dar este cand dau eu peste el, faci ce vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, ChinezuNR1 a spus:

 

Ca nu iti prea suport unele persoane din staff, nu este spec pe el cand face dm alaturi e prietenul sau, dar este cand dau eu peste el, faci ce vrei.

Eram spec pe ei tocmai pentru că am primit un report, așteptam să facă ceva greșit. 

În orice caz, dacă ei au greșit, tu puteai fi un model și să le explici că nu e okay ce fac. Dar ai ales să faci exact ce făceau și ei. Apropo, au fost și ei sancționați de catre mine intr-un final :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

57 minutes ago, truth said:

Eram spec pe ei tocmai pentru că am primit un report, așteptam să facă ceva greșit. 

În orice caz, dacă ei au greșit, tu puteai fi un model și să le explici că nu e okay ce fac. Dar ai ales să faci exact ce făceau și ei. Apropo, au fost și ei sancționați de catre mine intr-un final :D.

 

Nu am avut cum sa filmez sa vezi cui trebuia eu sa ii dau eu exemplu, e ganciu alaturi de un prieten de al lui, a primit pana acum 3 ck-uri in 2 saptamani, as propune blacklist pe sv ca a mai avut si pe samp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Manager
Acum 9 ore, ChinezuNR1 a spus:

 

Ca nu iti prea suport unele persoane din staff, nu este spec pe el cand face dm alaturi e prietenul sau, dar este cand dau eu peste el, faci ce vrei.

Nu e un motiv deloc întemeiat. Nu tot staff-ul poate sta spec pe toată lumea, de asta există secțiune de reclamații.

ChinezuNR1 primește ban 24h (o zi) pentru minciuni într-o reevaluare. Ai mai avut tupeul să îl și reclami la staff că te-a sancționat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...