Sari la conținut

Satan's Choice Motorcycle Club


Vlad

Postări Recomandate

Numărul unu, în continuare! Vă urmăresc de când aţi început topicul şi pot să spun că se vede în continuare că vă distraţi şi o faceţi frumos. Îmi face o deosebită plăcere când mai interacţionez cu voi IC. Keep it up and don't give up! Aveţi respectul meu, în continuare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Satan's Choice MC, asta a fost prima mea factiune oficiala in care am intrat si m-am simtit cat de cat important si destul de apreciat. Am avut multe de invatat de la fiecare membru care a trecut pe aici si care a mai ramas in aceasta factiune superba. Stiu ca eram un baiat de la idlegas si @Meraki m-a luat langa el in aceasta factiune alaturi de @iDominik si am reusit din cauza celor doi sa evoluez in materie de role play. Vreau sa va multumesc tuturor celor ce ne-au urmarit inca de la inceput si ne-au sustinut cum au putut ei mai bine, va multumesc si voua, membrilor acestei factiuni ca m-ati invatat cate ceva si m-ati apreciat indiferent de greselile pe care le-am facut. Patru luni in care mi-am facut prieteni si m-am distrat.

 

Va multumesc: @Meraki, @surgical steel, @iDominik, @Balthasir, @Lil Zet, @Eighteen, @lenny from 1918, @eleven, @deMENT, @surprise, @reender, @Paulus, @Kelan., @Freezy#2, @DoubleN, @morphium (indiferent ca m-am mai certat cu el, il respect la fel de mult). Daca am uitat pe cineva va rog sa ma iertati, daca e ceva... imi dati PM :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit momentul sa se mai inchida o factiune de nota 10, prima mea factiune oficiala in care m am facut recunoscut IC. Mi-am petrecut aproximativ 3 luni in factiunea aceasta de pe mai multe conturi, o factiune pe care n-o voi uita niciodata, multumesc membrilor ce m-au invatat cate ceva si mi-au acordat sanse nenumarate! Sper sa ne vedem si in alte proiecte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 minutes ago, Kenny[] said:

Satan's Choice MC, asta a fost prima mea factiune oficiala in care am intrat si m-am simtit cat de cat important si destul de apreciat. Am avut multe de invatat de la fiecare membru care a trecut pe aici si care a mai ramas in aceasta factiune superba. Stiu ca eram un baiat de la idlegas si @Meraki m-a luat langa el in aceasta factiune alaturi de @iDominik si am reusit din cauza celor doi sa evoluez in materie de role play. Vreau sa va multumesc tuturor celor ce ne-au urmarit inca de la inceput si ne-au sustinut cum au putut ei mai bine, va multumesc si voua, membrilor acestei factiuni ca m-ati invatat cate ceva si m-ati apreciat indiferent de greselile pe care le-am facut. Patru luni in care mi-am facut prieteni si m-am distrat.

 

Va multumesc: @Meraki, @surgical steel, @iDominik, @Balthasir, @Lil Zet, @Eighteen, @lenny from 1918, @eleven, @deMENT, @surprise, @reender, @Paulus, @Kelan., @Freezy#2, @DoubleN, @morphium (indiferent ca m-am mai certat cu el, il respect la fel de mult). Daca am uitat pe cineva va rog sa ma iertati, daca e ceva... imi dati PM :)

Pe mine nu?

Mi-a placut de-a lungul a celor 2-3 zile in factiune sa interactionez cu membrii factiunii. O factiune care a avut potential de la inceput.

PEACE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al doilea proiect in care iau parte, tot MC.A fost frumos si va ramane.Toti cei ce au rolat au facut factiunea frumoasa si ma bucur ca am avut sansa sa ajung unde am ajuns, langa ei.Ne vedem in proiectele viitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice început are și un sfârșit. 

 

Mi-a plăcut să fac roleplay aici, cu toate că am fost nevoie să plec la început din diferite cauze ce țineau de timp.

 

Mult respect persoanelor care s-au implicat în aducerea facțiunii la acest statut, vă știți voi. <3 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...