Sari la conținut

România Roleplay - Free Chat


ESY

Postări Recomandate

13 hours ago, 67 BOBERT said:

mda m-au scos pe mine din fmp... eu ca eu... DAR SLASH?????????? era stalpul fmp-ului frate.... mare pierdere

bine tiau facut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 19.04.2020 la 5:04, 67 BOBERT a spus:

mda m-au scos pe mine din fmp... eu ca eu... DAR SLASH?????????? era stalpul fmp-ului frate.... mare pierdere

stalpul e putin spus, dragul meu, mi as fi dat fiecare secunda din viata pentru a avea cunostintele miraculosului slashx pentru a obtine la bacaulaureatul limbii si literaturii romane nota maxima, 11

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai 8 zile dupa o licenta de arme acceptata sa o primesti, nu zice nimeni din staff nimic, spunem ca nu se vede.

Se verifica 2 log-uri total diferite de pay (9 zile diferenta intre ele, sume diferite), primesti ban pentru transfer de bunuri (cand s-a mai rezolvat inca o data aceeasi problema).

Good job!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, kirikiri a spus:

Stai 8 zile dupa o licenta de arme acceptata sa o primesti, nu zice nimeni din staff nimic, spunem ca nu se vede.

Se verifica 2 log-uri total diferite de pay (9 zile diferenta intre ele, sume diferite), primesti ban pentru transfer de bunuri (cand s-a mai rezolvat inca o data aceeasi problema).

Good job!

Fa o reevaluare si se mai uita cineva o data mai atent daca consideri ca asa a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea noastră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...